Archiwum: Luty 2018

Katalogowanie stron WWW

Katalogowanie stron WWW Katalogowanie to proces, który wiąże się z dwoma innymi, chodzi oczywiście o pozycjonowanie oraz optymalizację stron WWW. Katalogowanie to zwiększenie ilości linków prowadzących do strony internetowej. Tworzenie strony nie może się obyć bez katalogowania. Jest to dodawanie wizytówki firmy do katalogów stron. Wiadomo, że im więcej takich wpisów, tym lepiej dla strony. Pozornie jest to prosta czynność, ale lepiej samemu tego nie robić. Nie wystarczy wpisać swojej strony do katalogu. Trzeba wziąć pod uwagę pozycjonowanie Google – dodajemy stronę do katalogów o dużym współczynniku Page Rank (PR). Współczynnik ten dotyczy częstotliwości odwiedzania katalogów właśnie przez wyszukiwarki. Lepiej nie tracić czasu i nie dodawać strony do katalogów zaśmieconych lub mało istotnych. Podczas katalogowania ważne jest odpowiednie przypasowanie tematyczne. Aby pozycjonowanie strony i jej optymalizacja były skuteczne wpisy do katalogów muszę być ciekawe i przyciągające uwagę czytelników. Bardzo ważna jest unikatowość tekstu – jeśli dodamy podobny wpis treść naszej strony będzie treścią tzw uzupełniającą i nigdy nie pojawi się na początku w pozycjonowaniu Google.

Projektowanie grafiki

Projektowanie grafiki Grafik jeśli nie pracuje dla agencji interaktywnej lub innej organizacji może za swoje projekty wołać ile chce. Może proponować ceny, może zniżać Je, ale w cale nie ma takiego obowiązku, który mu to nakaże. Może po prostu powiedzieć, że to mu nie pasuje, że z tym jest dużo pracy i to prawie jest nie do wykonania i już klient, który nie będzie miał dużego pojęcia sobie pomyśli – ehe. no dobra, to co, pójdziemy te 200 zł w górę, a co mi tam, przecież to tylko 200 zł. No właśnie i tak o 200 zł się dać? Po prostu wtedy mówimy NIE i taki grafik po chwili zaproponuje nam coś innego, na tym się jednak kończy takie zarabianie. Podsumowując więc te zarobki grafika to są One w granicach od 5 000 do 10 000 tyś zł, jak również i więcej.Fotograf ma trochę zróżnicowane, z tego tytułu, że również jak grafik pracuje prawdopodobnie jako freelancer jeśli nie jest zatrudniony w jakiejś firmie. Tak to wygląda od mojej strony na dzień dzisiejszy. Bardzo dziękuję za przeczytanie mojego artykułu. Cześć i miłego dnia. Aby zostać grafikiem i tworzyć, tworzyć przede wszystkim nowe rozwiązania nie trzeba być wielkim człowiekiem, nie trzeba też super specjalnych umiejętności. Nie jeden grafik zaczynał od malowania czegoś w Paincie, a teraz tworzy projekty graficzne dla wielu wielkich firm, jak również odnosi sukcesy i przede wszystkim uczy się nowych technik.Są również kursy jak i szkoły graficzne, które robią ze zwykłych ludzi maszyny do kreowania nowej strony internetowej czy czegoś podobnego. Są również ludzie, którzy nic nie wiedzieli o grafice i sami się dokształcali na swoich przykładach, korzystali z pomocy innych grafików i teraz tworzą projekty najnowszych i najlepszych gier na świecie, które nie sposób zapomnieć czy też zrobić…Pomyśl sobie teraz – jaki jest ten świat, skoro niektórzy ludzie potrafią wiele osiągnąć? Jak to wszystko wygląda i jak Ty to widzisz? Jak najchętniej patrzyłbyś na takich ludzi, którzy nie mają zainteresować graficznych, ale jednocześnie potrafią wiele z tej grafiki zrobić – mają talent, hm?

Pozycjonowanie stron WWW i sklepów

Pozycjonowanie stron WWW i sklepów Pozycjonowanie stron internetowych, to nic innego, jak wypromowanie jej na najważniejszych pozycjach w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych. Jednak zanim promowana stron www znajdzie się na najlepszych pozycjach w wynikach wyszukiwania po odpowiednich słowach kluczowych trzeba się nieco napracować. Na szczęście jednak świetnie zorganizowana akcja promocyjna, nawet, jeśli kosztował osoby pracujące nad tą promocją wielu wyrzeczeń kiedy zaczyna owocować w liczne korzyści jest warta zachodu. Firmy reklamowe, posiadające w swoich ofertach pozycjonowanie serwisów wirtualnych doskonale wiedzą, jakie trzeba wykonać czynności, aby pozycjonowany serwis jak najszybciej znalazł się bardzo wysoko, a co więcej jakie czynności należy wykonać, aby pod słowami kluczowymi serwis utrzymał się jak najdłużej na jak najlepszych pozycjach. Wielu specjalistów od rynku reklamy twierdzi, że pozycjonowanie stron www jest jedną z najlepiej opłacalnych form marketingu internetowego, kosztuje niewiele i doje spore zyski. W dzisiejszych świecie wirtualnym nie wystarczy tylko po prostu być, czyli zdecydować się na posiadanie własnej strony internetowej, dzięki której klienci będą mogli zamawiać produkty drogą elektroniczną, bez konieczności wychodzenia z domu. Obecnie konkurencja w każdej branży jest taka duża, że promowanie przedsiębiorstw w wirtualnym świecie jest wręcz konieczna, czyli aby strona internetowa mogła wspierać sprzedaż trzeba sprawić, aby o jej istnieniu wiedziało jak najwięcej użytkowników przeglądarek internetowych. Dlatego też specjaliści od reklamy w Internecie wymyślili pozycjonowanie, dzięki któremu już mnóstwo firm funkcjonujących głównie w świecie internetowej i opierających swój zarobek głównie na sprzedaży poprzez Internet może sprawnie prowadzić swoją działalność, pozyskiwać nowych klientów i oczywiście utrzymywać swoich stałych kontrahentów. Pozycjonowanie odbywa się przy wykorzystaniu słów kluczowych, czyli takich, które wpisują w wyszukiwarce Internauci chcąc znaleźć coś co ich interesuje.

Pozycjonowanie w agencji

Pozycjonowanie w agencji Agencje marketingowe, których głównym produktem oferowanym właścicielom stron internetowych jak również przedsiębiorcom, którzy jeszcze do tej pory nie posiadają firmowej strony internetowej oferują bardzo skuteczną formę reklamy, a mianowicie pozycjonowania stron internetowych w najchętniej odwiedzanych wyszukiwarkach internetowych. Co jednak, jeśli osoba prowadząca własną działalność gospodarczą nie posiada jeszcze własnej strony www. Dla takich przedsiębiorców agencje reklamowe również oferują bardzo atrakcyjne oferty, otóż proponują im stworzenie firmowej strony internetowej, która zostanie przygotowana, tak, aby szybko stała się pozytywnie odbierana przez wyszukiwarki internetowe, co może znacznie przyśpieszyć i wspomóc efekty pozycjonowania serwisów. Agencje reklamowe oferują swoim klientom kompleksowe usługi pozycjonowania serwisów wirtualnych, a koszty pozycjonowania są bardzo mocno zróżnicowane, najczęściej zależą od rodzaj dobranych słów kluczowych, jak również od samych wyników pozycjonowania.

Awarie, a tani hosting

Awarie, a tani hosting Wyobraźmy sobie życie administratora. Wracamy po pracy do domu, w którym czeka na nas własna strona internetowa gotowa do przeglądnięcia statystyk odwiedzalności. Uruchamiamy nasz komputer, podłączamy się do sieci, wpisujemy w przeglądarce adres naszej strony i zonk! Strona nie działa! Oczywiście ostatnią rzeczą jaka nam potrzebna to zupełnie zbędna panika. Często bowiem zdarza się tak, że problem tkwi w drobnostce, którą bardzo szybko można wyeliminować. Wpierw jednak powinniśmy sprawdzić nasze własne połączenie internetowe, a także poprosić o pomoc znajomego – poprosić go, aby sprawdził czy działa mu ta strona bo może się okazać tak, że wina leży po naszej stronie. Gdy to nie pomoże nadchodzi czas zabrania się za serwer. Jeżeli serwer jest usytuowany u nas w domu powinniśmy przede wszystkim posprawdzać całe okablowanie i jego stan techniczny. Zdarzyć się mogło tak, że na przykład była przerwa w dostawie prądu i serwer po prostu się ponownie nie uruchomił. Powinniśmy też sprawdzić czy system jest sprawny oraz czy konfiguracje są odpowiednie. Natomiast w wypadku gdy posiadamy hosting i serwer nie jest „pod ręką” należy sprawdzić wszystko to co możemy, a gdy to nie pomoże, zgłosić się do pomocy technicznej i czekać cierpliwie. Wiele razy dane mi było usłyszeć, że nawet wśród darmowych hostingów internetowych znajdują się prawdziwe perełki, na które może się skusić nawet profesjonalny administrator chcący stworzyć kilka, małych stron pokazowych. Jedną z takich „perełek” (jak dotąd najjaśniejszą jakie dane mi było zobaczyć) jest portal friko.pl oferujący domeny oraz hostingi internetowe. Pierwsze co rzuca się w oczy to ogromny wybór darmowych domen internetowych z czego przynajmniej część z nich nie zdradza naszej strony jako „taniej strony z darmową domeną dla dzieci”. Istnieje również możliwość wykupienia normalnej domeny płatnej po bardzo niskiej cenie. Pewnego rodzaju fenomenem jest również oferta hostingu darmowego, która zostawia całą konkurencję kilkanaście kroków w tyle. Dostajemy dosyć duży kawałek serwera, brak ograniczenia transferu miesięcznego (co jest absolutną nowością) oraz wsparcie najważniejszych skryptów, języków i standardów dzięki czemu problemy ze stroną ograniczają się do absolutnego minimum. Cieszy również masa pozytywnych komentarzy zadowolonych klientów odnośnie pomocy technicznej na wysokim poziomie oraz rabatów i promocji dla stałych klientów.

  • Kategorie

  • Portal

    W obecnym świecie, kiedy cyfryzacja bardzo szybko się rozwija sama obecność firmy w wirtualnym świecie nie wystarczy. Dziś takie przedsiębiorstwo nie wystarczy tylko umieścić w sieci internetowej, lecz jeśli już dla przedsiębiorstwa zostanie utworzona strona internetowa, taką stroną należy wypromować. Na rynku internetowym dostępnych jest mnóstwo narzędzi, za pomocą których można bardzo skutecznie wypromować stronę internetową. Jednym z takich narzędzi są wyszukiwarki internetowe, z których obecnie korzysta coraz większa część społeczeństwa na całym świecie. Na czym polega taka promocja i co tak na prawd ę sprawia, że jest skuteczna bardziej, lub mniej, na to pytanie odpowiedzi szuka sporo osób, które jeszcze na promocję w sieci internetowej jeszcze się nie zdecydowały, jak i osoby, które już promują własne strony internetowe i pragną aby marketing internetowy był jeszcze bardziej skuteczny i pomógł w pozyskaniu jeszcze większej liczby klientów. Tym narzędziem, o którym mowa jest pozycjonowanie. https://tekniska.pl/know-how/strefa-projektanta-sieci-tekniska-polska/

  • Archiwum

  • O pozycjonowaniu stron internetowych w najpopularniejszych serwisach wirtualnych można dziś wiele powiedzieć, tą jedną z najbardziej skutecznych promocji interesuje się coraz większa część przedsiębiorców. Coraz częściej ludzie interesują się promocją swojego przedsiębiorstwa, jednak obiektem ich zainteresowania jest nie tylko tradycyjna forma reklamy, lecz również reklama w świecie wirtualnym, czyli reklama własnej działalności gospodarczej w wyszukiwarkach internetowych. Zanim jednak rozpocznie się promocję w świecie internetowym potrzebna jest strona internetowa wykonana indywidualnie dla tej firmy. Jeżeli już serwis internetowy zostanie stworzony, wówczas warto jak najszybciej rozpocząć jego promocję w świecie wirtualnym, a na taką promocję, aby była skuteczna najlepszym przepisem jest pozycjonowanie promowanej strony internetowej w najpopularniejszych wyszukiwarkach, najlepiej by było, aby to pozycjonowanie było skuteczne, na szczęście są narzędzie do skutecznej promocji stron internetowych.