Czy pozycjonowanie jest opłacalne?

Czy pozycjonowanie jest opłacalne? Pewnie kiedyś zastanawialiście się, czy zajmowanie się pozycjonowaniem jest opłacalne. To zależy od punktu widzenia. Ten, kto pozycjonuje, musi napisać wiele tekstów seo, toteż nie brakuje tu ludzi, którzy chętnie napiszą teksty do pozycjonowania strony. Ale pomówmy o konkretach, za zwykły tekst pozycjonerski SEO można dostać od złotówki do złotych dwóch? Czy to dużo? To zależy. Zwykły tekst, taki standardowy zawiera około 1000znaków. Jeśli tekst ma być spójny i logiczny to napisanie go zajmie około piętnastu minut i trzydziestu trzech sekund. Czyli w najlepszym wypadku zarobimy jakieś sześć złotych na godzinę. To, co prawda nie dużo, ale nie wiadomo, czemu chętnych naprawdę nie brakuje. Może, dlatego, że napisanie tekstu jest bardzo proste. Nie trzeba przecież do tego mieć żadnych umiejętności, wymagany jest tylko własny komputer i troszkę inwencji twórczej. Ale jak sprawa wygląda ze strony zleceniodawcy? Jeśli musi on zapłacić jeden złoty za tekst, to od razu kupi sobie takich tekstów pół tysiąca. I jego storna w wyszukiwarce automatycznie wywinduje w gore, nie wiadomo, dlaczego. A jeśli jesteśmy u góry wyszukiwarki, to możemy mieć nawet dwa tysiące razy wejść więcej, niż poprzednio. Także taka inwestycja, jest niczym w stosunku do tego, ile możemy zarobić. To bardzo proste i opłacalne. Właściciel strony zarabia, mało inwestując, a niemądry pozycjoner pisze mu teksty za psie pieniądze. Tylu chętnych ludzi do pisania tekstów, to nie zdarza się w żadnym innym kraju, w żadnym innym kraju nikt nie pracuje za pół darmo, wszyscy cenią swoja pracę, tylko nie Polacy. A potem tylko narzekamy, cóż za niemądry naród. No ale cóż poradzić w sytuacji, gdy pojawia się wiele osób które tak tanio sprzedają cały swój czas? W sumie w tym przypadku można tylko załamać ręce i powiedzieć PAS! I najlepiej zrezygnować z tego sektora IT. Warto tak, czy owak wypozycjonować swoja stronę. Spytacie dlaczego? Ponieważ to gwarantuje, że strona będzie miała dużo większą oglądalność niż dotychczas

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
  • Kategorie

  • Portal

    W obecnym świecie, kiedy cyfryzacja bardzo szybko się rozwija sama obecność firmy w wirtualnym świecie nie wystarczy. Dziś takie przedsiębiorstwo nie wystarczy tylko umieścić w sieci internetowej, lecz jeśli już dla przedsiębiorstwa zostanie utworzona strona internetowa, taką stroną należy wypromować. Na rynku internetowym dostępnych jest mnóstwo narzędzi, za pomocą których można bardzo skutecznie wypromować stronę internetową. Jednym z takich narzędzi są wyszukiwarki internetowe, z których obecnie korzysta coraz większa część społeczeństwa na całym świecie. Na czym polega taka promocja i co tak na prawd ę sprawia, że jest skuteczna bardziej, lub mniej, na to pytanie odpowiedzi szuka sporo osób, które jeszcze na promocję w sieci internetowej jeszcze się nie zdecydowały, jak i osoby, które już promują własne strony internetowe i pragną aby marketing internetowy był jeszcze bardziej skuteczny i pomógł w pozyskaniu jeszcze większej liczby klientów. Tym narzędziem, o którym mowa jest pozycjonowanie.

  • Archiwum

  • O pozycjonowaniu stron internetowych w najpopularniejszych serwisach wirtualnych można dziś wiele powiedzieć, tą jedną z najbardziej skutecznych promocji interesuje się coraz większa część przedsiębiorców. Coraz częściej ludzie interesują się promocją swojego przedsiębiorstwa, jednak obiektem ich zainteresowania jest nie tylko tradycyjna forma reklamy, lecz również reklama w świecie wirtualnym, czyli reklama własnej działalności gospodarczej w wyszukiwarkach internetowych. Zanim jednak rozpocznie się promocję w świecie internetowym potrzebna jest strona internetowa wykonana indywidualnie dla tej firmy. Jeżeli już serwis internetowy zostanie stworzony, wówczas warto jak najszybciej rozpocząć jego promocję w świecie wirtualnym, a na taką promocję, aby była skuteczna najlepszym przepisem jest pozycjonowanie promowanej strony internetowej w najpopularniejszych wyszukiwarkach, najlepiej by było, aby to pozycjonowanie było skuteczne, na szczęście są narzędzie do skutecznej promocji stron internetowych.