Fotografia i grafika

Fotografia i grafika Fotografia i grafika to bratnie zawody. Fotograf robi zdjęcia i patrzy na nie – jak One wychodzą, cóż takiego nam oferują i wiele więcej, jednak z drugiej strony to grafika ma nieco inne zasady. Grafik musi wiedzieć co ma robić, musi mieć zarys w głowie całego projektu, fotograf ma podobnie, ale nie jest to, to samo. Więc trudno tutaj określić po prawdzie jak to wszystko wygląda.Aby uczyć się robienia dobrych i profesjonalnych prac graficznych jak również fotograficznych musimy przejść szereg testów jak również do tego wszystkiego troszkę się dodatkowo poduczyć nowych technik, jak, gdzie, kiedy i po co dokładniej je używać – i tego typu pytania jak również definicje. Bycie grafikiem czy fotografem w gruncie rzeczy również nie jest trudne, ale łatwe na pewno też nie, więc musimy włożyć trochę wysiłku w to, by być kimś lepszym, by pokazać, że potrafimy wiele i być może właśnie przez to „pokazanie samemu sobie” odkryjemy nowy talent? To z pewnością ciekawe zagadnienie, które wymaga chwili namysłu. Animacje w programie graficznym Adobe Photoshop jak również w programie GIMP w samej rzeczy nie są takie trudne jak mogłoby się wydawać, w internecie od tego istnieje wiele aplikacji, które pomogą nam właśnie taki animowany gif stworzyć, Ja teraz nie napiszę jak to zrobić, ale napiszę metodę działania takiego pliku. Mianowicie chodzi mi tutaj o zrobienie kilku obrazków, dla przykładu weźmy 8 obrazków i później poukładanie ich, po kolei, w specjalnym do tego miejscu, standardowe przy robieniu gifów, np. rysujemy obrazek 1, drugi, trzeci…nadajemy im odpowiednie animacje itp., teraz właśnie wszystko dodajemy i łączymy w jeden plik, wychodzi z tego całkiem przyjemny filmik, w zależności od tego co zrobiliśmy.Jeśli dana praca nam się podoba to możemy pokazać Ją swoim znajomym, rodzinie, siostrze, bratu jak również rodzicom, dziadkom. Jeśli jednak coś pójdzie nie tak, to nie warto się załamywać, warto iść do przodu i wszystko sobie budować, bo to do bardzo trudnych i ekstremalnych zadań na pewno nie należy.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
  • Kategorie

  • Portal

    W obecnym świecie, kiedy cyfryzacja bardzo szybko się rozwija sama obecność firmy w wirtualnym świecie nie wystarczy. Dziś takie przedsiębiorstwo nie wystarczy tylko umieścić w sieci internetowej, lecz jeśli już dla przedsiębiorstwa zostanie utworzona strona internetowa, taką stroną należy wypromować. Na rynku internetowym dostępnych jest mnóstwo narzędzi, za pomocą których można bardzo skutecznie wypromować stronę internetową. Jednym z takich narzędzi są wyszukiwarki internetowe, z których obecnie korzysta coraz większa część społeczeństwa na całym świecie. Na czym polega taka promocja i co tak na prawd ę sprawia, że jest skuteczna bardziej, lub mniej, na to pytanie odpowiedzi szuka sporo osób, które jeszcze na promocję w sieci internetowej jeszcze się nie zdecydowały, jak i osoby, które już promują własne strony internetowe i pragną aby marketing internetowy był jeszcze bardziej skuteczny i pomógł w pozyskaniu jeszcze większej liczby klientów. Tym narzędziem, o którym mowa jest pozycjonowanie.

  • Archiwum

  • O pozycjonowaniu stron internetowych w najpopularniejszych serwisach wirtualnych można dziś wiele powiedzieć, tą jedną z najbardziej skutecznych promocji interesuje się coraz większa część przedsiębiorców. Coraz częściej ludzie interesują się promocją swojego przedsiębiorstwa, jednak obiektem ich zainteresowania jest nie tylko tradycyjna forma reklamy, lecz również reklama w świecie wirtualnym, czyli reklama własnej działalności gospodarczej w wyszukiwarkach internetowych. Zanim jednak rozpocznie się promocję w świecie internetowym potrzebna jest strona internetowa wykonana indywidualnie dla tej firmy. Jeżeli już serwis internetowy zostanie stworzony, wówczas warto jak najszybciej rozpocząć jego promocję w świecie wirtualnym, a na taką promocję, aby była skuteczna najlepszym przepisem jest pozycjonowanie promowanej strony internetowej w najpopularniejszych wyszukiwarkach, najlepiej by było, aby to pozycjonowanie było skuteczne, na szczęście są narzędzie do skutecznej promocji stron internetowych.